2016 12 06   Kalėdų stebuklai KTU
Organizuojame daiktų rinkimo akciją ir vėl Kauno technologijos universitete. Akcijos metu siekiame supažindinti studentus ir dėstytojus su mūsų veikla ir prašome jų pagalbos, paaukoti nereikalingus, tačiau tinkamus naudoti daiktus. Daiktai renkami stokojančioms šeimoms paremti, pradžiuginti šventiniu laikotarpiu. Pirmenybė teikiama šeimoms auginančioms nepilnamečius vaikus. Dar kartą dėkojame remėjams UAB „Baldžiai“ ir „UAB Miesto reklama“, kurie prisidėjo prie šios akcijos įgivendinimo. Socialiai atsakingų įmonių dėka buvo parengta puiki dėžė rinkti aukojamiems daiktams. Taip pat ačiū visiems geradariams, kurie prisideda prie akcijos įgyvendinimo ir daiktus aukojantiems. Raginame prisidėti prie akcijos žmones, kurie dar nespėjo to padaryti, taip sekti kitų šviesuolių pėdomis. Aukų dėžė stovės KTU ekonomikos ir verslo fakultete-Gedimino g. 50 iki gruodžio 20d.
Artėjantis kalėdinis metas suteikia daugiau nuotaikos ir progą daryti gerus darbus.


2016 12 04   Kai labai nori - viskas įmanoma!
Dalyvavome Žalgirio arenoje vykusiame Uodo šeimos turgelyje. Turgelio metu prekiavome rankų darbo atvirutėmis, eglučių žaisliukais ir kitokiomis dekoracijomis, kurias darė organizacijos savanoriai ir socialinę atskirtį jaučiantys žmonės. Suvienytos jėgos leido pasiekti puikų rezultatą. Labdaros krautuvėlė KEROL’ė surinko 96 eurus, kuriuos skirsime tolimesnei pagalbai nepasiturinčioms šeimoms.


2016 11 27   Dar viena Labdaros krautuvėlės išvyka
Labdaros krautuvėlės KEROL’ės prekyba Neveronių seniūnijoje organizuotame blusturgyje, rankų darbo atvirutėmis, eglutės žaisliukais ir kitais papuošimais. Siekiame surinkti lėšų, kad efektyviau padėti nepriteklių jaučiantiems žmonėms šventiniu laikotarpiu. Norime pradžiuginti stokojančius suteikiant jiems būtiniausią pagalbą daiktais. Taip kilo idėja suvienyti jėgas KEROL organizacijos savanoriams ir įtraukti į rankdarbių gamybą tuos, kuriem pagalba taip pat reikalinga.
Renginio metu surinkta 21,70 eurų . Gera pradžia pusė darbo!


2016 11 14   Atnaujiname KEROL’ės – Labdaros krautuvėlės veiklą
Ryžtingai užibrėžėme tikslą kuo daugiau padėti sunkiai gyvenantiems žmonėms šventiniu laikotarpiu. Nusprendėme rinkti lėšas Urmo prekybos miestelyje bagažinių turgaus metu siūlant lankytojams įsigyti drabužių už aukas. KEROL savanoriams užsibrėžti tikslai svarbiausia, net ir žvarbus oras nebuvo baisus. Išvykos metu surinkome 16.50 eurų.
Nenuleidžiame rankų ir tęsiame darbus toliau!


2016 08 27   Bendradarbiaudami galime daugiau
Vienyjame jėgas kartu su Lietuvos samariečių bendrija. Norėdami padėti dar daugiau skurstančiųjų Kauno gyventojų, mes perdavėme paramą drabužiais ir avalyne Samariečių bendrijos Kauno skyriui. Iš ten parama bus paskirstyta tiems žmonėms, kurie pagalbos kreipiasi į šią organizaciją, pagal jų poreikius. Bendradarbiaujant, kovoti su skurdu yra kur kas lengviau.


Gautas finansavimas
Projektas "Daiktų kelionė" gavo finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės biudžeto. Skirtos lėšos įsigyti transportui. Įsigijome 7-vietį vienatūrį mūsų veiklai, dabar paprasta pervežti gautą paramą, pristatyti labdarą. Automobilis labai praverčia ir organizuojant, įgyvendinant renginius. Dėkojame Kauno miesto savivaldybei už galimybę palengvinti darbus :)


2016 05 15   Tarptautinė šeimos diena
Gegužės 15-oji diena yra tarptautinė šeimos diena, kurią KEROL organizacija mini jau trečius metus. Šią dieną mes, keroliečiai minime ir skatiname minėti visą visuomenę. Šeima tai pagrindinė visuomenės ląstelė, todėl turime vertinti ir puoselėti šią instituciją. Ėjome į miesto gatves ir dalinome praeiviams balionus, kalbindami juos, diskutavome apie šeimą, jos svarbą visuomenėje ir tradicijų puoselėjimą.


2016 04 25   Daiktų kelionė Kauno technologijos universitete
Siekdami supažindinti kuo didesnę dalį visuomenės su mūsų pagrindine veikla - „Daiktų kelione“, mes kaip ir planavome, suorganizavome akciją KTU. Akcijos tikslas ne tik surinkti daiktų stokojantiems, bet ir pristatyti labdaros galimybes akademinei bendruomenei. Geru pavyzdžiu tikimės paskatinti daugiau šviesių žmonių aktyvumo. Daiktų kelionės akcijos metu buvo paaukota daug įvairių daiktų, kurie keliauja pas naujuosius šeimininkus - stokojančius Kauno miesto gyventojus. Tikimės, kad puikiai pavykusi akcija vainikuos tolimesnius bendradarbiavimo projektus siekiant mažinti skurdą.


2016 04 23   KEROL septintasis gimtadienis
Pagaliau atėjo ta diena, kuomet sukanka mums septyneri gyvavimo metukai  Su geros valios žmonių palaikymu, mes nuveikiam vis daugiau gerų darbų visuomenei. Minėdami KEROL gimtadienį mes dėkojame savanoriams, kurie prisidėjo prie organizacijos tiklsų siekimo, bei kilnių darbų įgyendinimo. Atsidėkojant už prasmingus ir ryžtingus darbus, šia proga suorganizavome geradariams šventinį vakarėlį. Šie žmonės, tai socialiai atsakingas jaunimas, kuriantis visuomenės gerovę ir siekiantis būti pavyzdžiu kitiems. Taip pat dėkojame mūsų remėjams, kurie padeda ne tik įgyvendinti organizacijos iniciatyvas, bet ir prisidėjo organizuojant šventintinį vakarą savanoriams!
Didelis AČIŪ VISIEMS!!!


2016 04 18   Svajonės pildosi
Daiktų kelionė tęsiasi! Tęsiant veiklą stengiamės pasiūlyti naujovių. Tam, kad daiktų aukojimas taptų dar patogesnis, mes nuprendėme, jog reikia sukonstruoti dėžę skirtą rinkti mažesnius dovanojamus daiktus nuolatos. Kad įgyvendinti šią idėją, kreipėmės į įmones pagalbos. Labai džiaugiamės, kad yra socialiai atsakingų įmonių, kurios prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo.
Nuoširdų AČIŪ tariame baldų gamybos įmonei UAB „Baldžiai“, kuri pasirūpino pačia dėže ir UAB „Miesto reklama“ už visos aukų dežės apipavidalinimą, bei lankstinukų ir skrajučių būsimai akcijai atspausdinimą. Šių abiejų įmonių dėka daugiau žmonių galės patogiau aukoti daiktus ir svarbiausia, jog daugiau daiktų gaus nepriteklių jaučiantys žmonės.


2015 12 10
Belaukiant gražiausių žiemos švenčių, stokojančiųjų širdis pradžiugino per dvi daiktų surinkimo akcijas paaukoti daiktai. Visus Kauno miesto gyventojus kviečiame į trečiąją, šiais metais jau paskutinę "Daiktų kelionės" akciją Gruodžio 19 d. 12:00-18:00 Pramonės pr. 29. Maloniai lauksime!

2015 12 10
Prieš Kalėdas vienykimės kurti stebuklus kartu. Kviečiame visus Kauno miesto gyventojus nelikti abejingais ir dalyvauti antroje daiktų surinkimo akcijoje "Daiktų kelionė".


2015 12 08
Pirmoji vieša "Daiktų kelionės" akcija parodė, jog Kauno mieste gyvenantys žmonės linkę padėti likimo nuskriaustoms šeimoms ir noriai dalyvauja organizuojamoje akcijoje.


2015 11 20
VIENYKIMĖS SAVO VISUOMENĖS GEROVEI KURTI

Siekiant bent truputį pradžiuginti stokojančiuosius, prieš artėjančias šventes, KEROL organizacija rengs tris daiktų surinkimo akcijas Kauno mieste. Akcijų metu norime padėti daiktais šių organizacijų globojamiems nariams:

  • Gausių šeimų asociacija „Vaivorykštės taku“
  • Motinos ir vaiko paramos-labdaros fondas „Aušta“
  • Kauno miesto neįgaliųjų draugija
  • Vilijampolės vaikų dienos ir krizių centras
Kviečiame visus pasidalinti gerumu su nepriteklių jaučiančiais . Ateikit ir padovanokit jums jau nereikalingus, tačiau tinkamus naudoti daiktus.
Pirmoji akcija vyks prie Kauno miesto savivaldybės, lapkričio 27d. 12:00 - 18:00val
Jos metune ne tik rinksime daiktus, bet ir vaišinsime arbata bei meduoliais, taipogi vieno laimingojo laukia puikus prizas !

Apie akcijas daugiau informacijos daiktų kelionė facebook paskyroje , el.p. daiktukelione@kerol.lt ; arba tel. nr. 8-666 999 88

2015 11 18
Tradicija tapęs ąžuolų alėjos sodinimas Veršvų kraštovaizdžio draustinyje pritraukia vis daugiau gyventojų.


2015 10 17
Tarptautinė kovos su skurdu diena. Ir mes šią dieną kovojom! Žinoma gerais darbais ! :) Suorganizavę paramą drabužiais, pristatėme ją Girkalnio miestelio Carito skyriui, kuriame bus dalinami rūbai stokojantiems parapijiečiams.


2015 05 15
Šiais metais minėdami Tarptautinę šeimos dieną išėjome pasivaikščioti po miesto centrą, kalbinome praeivius, dalinome gerą nuotaiką ir ženklelius "Myliu savo šeimą!"


2014 11 15
Ąžuoliukų sodinimo akcija Veršvų kraštovaizdžio draustinyje.


2014 05 15
Šventėme Tarptautinę šeimos dieną ir kvietėme visus švęsti kartu. Vaišinomės arbata, šokoladu ir diskutavome apie tradicijas, bei šeimos vertybes.
2013 05 11
Mes DAROM !
2013 04 12
Buvo smagu prisidėti prie Maisto banko vykdomos akcijos. Savanoriaudami ir aukodami prisidedame prie savo visuomenės gervovės


 
 
 
 
VŠĮ Kerol
Savanorių pr. 271, Kaunas
Tel. nr: +37066699988
El. paštas: info@kerol.lt
  Įm. kodas: 302332666
AB SEB Bankas
Sąsk nr. LT167044060006913970